soutěže

Mladí hasiči PLAMEN 2009 - 2010

Podzimní kolo hry PLAMEN 2009 - 2010 kolektivů mladých hasičů okresu Tábor se konalo v sobotu 10. října 2009 v prostoru okolí hradu Šelmberk.Podzimní kolo hry PLAMEN 2009 - 2010 kolektivů mladých hasičů okresu Tábor se konalo v sobotu 10.října  2009 v prostoru okolí hradu Šelmberk u Mladé Vožice. V závodu hasičské všestrannosti se zúčastnily kolektivy mladých hasičů z těchto Sborů dobrovolných hasičů Bechyně, Bělče, Hlavatců, Jistebnice, Krtova, Křídy, Mladé Vožice, Oldřichova, Sudoměřic u Bechyně, Tábora, Zhoře u Tábora a Želče. Letošního ročníku se zúčastnilo 15 pětičlených hlídek starších dětí, 9 mladších 4 přípravky. Celkem se zúčastnilo včetně vedoucích kolektivů a pořadatelů cca 230 lidí, z toho 140 dětí mladých hasičů. V průběhu dne proběhla soutěž jednotlivců v běhu na 60 m s překážkami. Této disciplíny se zúčastnili jak chlapci, tak, dívky, kteří se předem přihlásili.Soutěž byla odstartována i přes nepříznivý silný déšť. Závodníci si vylosovali pořadí a po té startovali na dvou a tří kilometrovou trati. Na trati bylo šest kontrolních stanovišť - střelba ze vzduchovky, uzlování, šplh po vodorovném laně, které bylo napnuto mezi dvěma stromy, základy topografie, požární ochrana a zdravověda. V závěru soutěže se počasí umoudřilo a přestalo pršet a proběhlo vyhodnocení branného závodu.

Soutěž se konala za pomoci Okresního sdružení hasičů v Táboře, SDH Mladá Vožice, sdružení DANAR na Šelmberku a Města Mladá Vožice.


| Autor: Adam Karel | Vydáno dne 26. 10. 2009 | 3806 přečtení | Počet komentářů: | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

© SDH Mladá Vožice, SYSKO