Aktuálně

Okrsková soutěž 4.5.2013 Vilice

Okrsková soutěž 4.5.2013 v požárním sportu se konala při příležitosti 85.výročí založení sboru ve Vilicích. Při té příležitosti byl posvědcen požární automobil panem farářem z Mladé Vožice.

Disciplíny: Klasický požární útok a běh na 100metrů s překážkamiSoutěže se zúčastnilo 12 sborů dobrovolných hasičů

Kategorii mladých hasičů se zúšastmnili družstva z Mladé Vožice a Bělče.

Kategorii mladších na 1.místě se umístílo družstvo z Bělče a na 2.místě se umístilo družstvo z Mladé Vožice.

Kategorii starší se umístilo na 1. místě družstvo z Bělče na 2.místě družstvo z  Mladé Vožice a na 3.místě družstvo z Bělče.

Kategorie ženy I. na 1.místě družstvo z Bělče a na druhém místě družstvo z Noskova a na 3. místě družstvo z Vilic. Jako host se zúčastnilo družstvo z Mutic.

Kategorie ženy II. se zúčastnilo jako jedinné družstvo žen z Hlasiva.

Kategorie muži I.se na 1 místě umístilo družstvo z Bělče na 2.místě se umístilo družstvo z Řemíčova  na 3. místě se umístilo družstvo z Mladé Vožice na 4.místě družsto z Noskova na 5.místě družstvo ze Staré Vožice na 6. místě družstvo z Hlasiva  na  7. místě družstvo z Blanice na 8. místě družstvo z Vilic.Jako hosté se zúčastnila družstva z Kamberka,Pikova a Mutic.

Kategorii muži II. se umístili na 1.místě družstvo z Bělče na 2.místě družtvo z Hlasiva na 3.místě družstvo z Řemíčova na 4.místě se umístilo družstvo z Vilic na 5.místě družstvo z Mladé Vožice na 6.místě družstvo z Janova.

Za SDH  Okrsek Mladá Vožice Karel Adam

 


| Autor: Adam Karel | Vydáno dne 05. 05. 2013 | 5536 přečtení | Počet komentářů: | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

© SDH Mladá Vožice, SYSKO